NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

APARTMÁN - STATKÁŘOVA SVĚTNICE

apartmán je nyní dlouhodobě pronajatý, omlouváme se za komplikace

Velký obývací pokoj vybavený rustikálním nábytkem, vše v provedení přírodní dřevo, s plně vybavenou kuchyní včetně pečící trouby, rychlovarné konvice či chladničky a skutečně velkého stolu pro až 8 osob.

Ložice v přízemí je vybavena stejným rustikálním nábytkem a velkým dvojlůžkem s kvalitní matrací. V obýváku najdete i rozkládací lůžko pro dvě osoby, které však využíváme jen zcela vyjímečně. V koupelně kromě sprchového koutu také pračku se sušičkou.

Nově zrekonstruované dvě ložnice v 1. patře nabízejí vždy dvě lůžka s kvalitní matrací a nezbytný rustikální nábytek.

KAPACITA:         6 osob

CENA:                  1 500 Kč/noc při obsazení 1 ložnice (max 2 osoby)

                             2 000 Kč/noc při obsazení 2 ložnic (max 4 osoby)

                             2 500 Kč/noc při obsazení 3 ložnic (max 6 osob)

BONUS:            Při týdenním pobytu 1 noc ZDARMA

APARTMÁN - VEJMINEK

Je laděn do elegantní bílé a krémové. Obývací pokoj je vybavený rustikálním dřevěným nábytkem s vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice či chladničky. Součástí pokoje je i jídelní stůl pro 4 osoby a rozkládací lůžko pro dvě osoby.

Ložice je vybavena stejným rustikálním nábytkem a velkým dvojlůžkem s kvalitní matrací. V koupelně vás čeká sprchový kout.

KAPACITA: 2 + 2 osoby

CENA: 1 200 Kč/noc při obsazení pouze ložnice (max 2 osoby)

1 700 Kč/noc při obsazení obou lůžek (max 4 osoby)

BONUS: Při týdenním pobytu 1 noc ZDARMA

Ceny za ubytování platí při ubytování nejméně na 2 noci. Při ubytování na 1 noc se připočítává 30%.

Ubytování od 16 hod v den příjezdu, ukončení pobytu v 10 hod v den odjezdu. Standardní týdenní pobyty přes sezónu začínají sobotou. V případě mimosezónních víkendových pobytů mohou být domluveny jiné dny nástupu. Umožní-li to obsazenost, je možné domluvit časný příjezd nebo pozdní odjezd za poplatek 500 Kč/apartmán. PŘEČTĚTE SI, PROSÍM, NAŠE ZÁKLADNÍ PRAVIDLA.

co u nás najdete?

Nově zrekonstruované stylové apartmány umístěné na skutečném statku s koňmi a dalšími zvířaty - psem a kočkami. Krásné prostředí, hluboké lesy, travnaté plochy, kamenné ohniště s posezením, gril k dispozici a klid k odpočinku. Také knihy v knihovně a hlavně dobře vybavenou vinotéku s českými a moravskými víny pro krásné večery. (No a pro ty, co to nevydrží, také WI FI s rychlým internetem)

co u nás nenajdete

Chceme, abyste si odpočinuli, takže tu nehledejte stres, mejdany s ohňostroji a také tu nenajdete televizní přijímače. Věříme, že vás příroda uchvátí více, než mihotavé světlo obrazovky.

Dostupnost ubytování si můžete ověřit v našem rezervačním kalendáři