JEZDECKÝ SPOLEK

Pro dlouhodobou výuku jízdy na koni je založen Jezdecký spolek Štipoklasy. Vaše děti ve věku 8 - 14 let u nás mohou prožívat skvělé chvíle s koňmi (poníky), učit se vztahu ke zvířeti i lidem, ošetřování koní, ovládání koně a základy jízdy na koni. Postupně se budou zdokonalovat v jízdě na koni, až se ti nejlepší budou moci účastnit závodů pod hlavičkou JS Štipoklasy. Spolek vede Ing. Kateřina Černá, držitel osvědčení  "instruktor jezdectví".

Pravidelná setkání členů JS Štipoklasy probíhají vždy v úterý odpoledne. V podzimní části od 7. 9. do 30. 11., v jarní od 15. 3. do 28. 6. V letních měsících se mohou členové spolku účastnit letních táborů se slevou, starší poté i jako praktikanti. Víkendové mimořádné programy nebo závody budou včas oznámeny.

Základní členský příspěvek činí 500 Kč ročně.

Bonusový členský příspěvek zahrnující práci s koňmi a výcvik - 3 hodiny 1x týdně ve stanovený čas (úterý od 15 do 18 hod) činí 2 800 Kč za podzimní část a 3 400 Kč za jarní část. Při první platbě bonusového členského příspěvku bude započten řádný příspěvek. Pro členy spolku bude uspořádána jedna podzimní a jedna jarní brigáda. 

Máte-li zájem o vstup do spolku, vyplňte přiloženou přihlášku a zašlete ji mailem na statek.stipoklasy@seznam.cz

Co sebou na setkání? Kromě sportovního oblečení jezdeckou nebo alespoň cyklistickou přilbu, volnočasové oblečení, v případě nepříznivého počasí pláštěnku a holínky.